bigmir.net

Французька компанія починає прямі поставки газу до України

  Директор "Нафтогазу" висловив надію на швидке прийняття європейського кодексу балансування, що збільшить кількість іноземних компаній на українському ринку

  Французька компанія Engie виходить на український ринок і починає прямі поставки газу споживачам. Про це повідомив головний комерційний директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко на своїй сторінці у Facebook.

  "Нещодавно це здавалося неможливим. Одна із найбільших європейських компанія, Engie (колишня Gaz de France), виходить на український ринок і починає прямі поставки газу українським споживачам", – розповів він.

  Вітренко зазначив: "Ось один із конкретних результатів наших реформ на ринку газу. Ми на ділі, а не тільки на словах створюємо прозорий і конкурентний ринок газу в Україні – в інтересах українських споживачів".

  Крім того, комерційний директор "Нафтогазу" висловив надію на швидке прийняття європейського кодексу балансування. "Тоді таких компаній на нашому ринку буде ще більше, ринок буде більш прозорим і конкурентним", – підсумував він.

  Нагадаємо, сьогодні, 28 жовтня, "Укргазвидобування" підписала газову угоду з французькою компанією.

  Попередній матеріал
  "Дорожня карта чи заморожений конфлікт": Експерт пояснив варіанти вирішення конфлікту на Донбасі
  Наступний матеріал
  Порошенко побував на весіллі у пари, яка скористалась послугою експрес-шлюб за 24 години

  "Укргазвидобування" підписала газову угоду з французькою компанією

  З листопада в Україні зростуть ціни на газ: у "Нафтогазі" розповіли, хто платитиме більше