5.ua

Фонд держмайна презентував експертам МВФ плани приватизації на 2014 рік

  У Фонді державного майна України відбулася зустріч керівних працівників Фонду з представниками технічної місії Міжнародного валютного фонду. Зустріч відбулася у рамках візиту в Україну з питань управління державними фінансами місії Фіскального Департаменту МВФ. Інформацію про це оприлюднено 17 липня на сайті Фонду держмайна.


  Як зазначив керівник технічної місії МВФ Брайян Олден, сьогодні дуже цікаво вивчити роль Фонду державного майна в системі управління державними фінансами з урахуванням амбіційної програми приватизації, яку Україна збирається реалізувати.

  Як повідомив на зустрічі заступник Голови ФДМУ Ігор Миронюк, 17 липня Урядом затверджено перелік об’єктів, що підлягають приватизації у 2014 році, і Фонд державного майна відразу ж після надходження рішення з Кабінету Міністрів розпочне підготовку цих об’єктів до приватизації.

  "Це великий перелік, є низка знакових підприємств, наприклад, енергетичної галузі", – сказав Ігор Миронюк.

  За його словами, одночасно триває робота над внесенням змін у закон про перелік об’єктів, що не підлягають приватизації.

  "Фонд бере активну участь у цій роботі. Зменшення кількості заборонених до приватизації об’єктів розширить базу приватизації, – зазначив він. - Більшість українських підприємств, насамперед, енергетичних, потребує великих інвестицій у модернізацію, і якщо приватизація не відбудеться, то наслідки будуть дуже негативні. Тому однією з умов приватизації є внесення інвестицій у модернізацію".

  Нагадаємо, 8 липня 2014 року у Фонді державного майна України відбулася зустріч керівних працівників Фонду з представниками економічної місії Японського агентства міжнародної співпраці. Зустріч відбулася на пропозицію агентства з метою проведення оцінки та моніторингу макроекономічних тенденцій в Україні. Одним з питань, яке цікавило агентство, є аналіз приватизаційних процесів у нашій країні.

  Попередній матеріал
  Прем’єр просить допомоги у встановленні причетних до терористичної атаки в Україні
  Наступний матеріал
  Лавров: Росія не збирається забирати "чорні скриньки" збитого "Боїнгу"
  Loading...