ФДМ продасть "Укртелеком" та 5 обленерго

  Старт приватизації. Фонд держмайна вже у лютому-березні готує продаж блокуючих пакетів п`яти обленерго та майже 68 акцій "Укртелекому", - повідомив міністр транспорту та зв`язку Йосип Вінський.

  За підрахунками уряду, монополіста на ринку зв`язку можна продати за 25 мільярдів гривень. Хоча ще торік його вартість оцінювали у 12 мільярдів. Зростання ціни пан Вінський пояснює валютними коливаннями. Хоча на біржі, акції "Укртелекому" порівняно з минулим роком подешевшали вже в 4 рази. Однак це не заважає уряду дивитись у майбутнє з оптимізмом.

  Йосип Вінський, міністр транспорту та зв`язку України: "Наступного тижня ми все підготуємо і за 70 днів думаю буде конкурс.. я говорю про "Укртелеком" обленерго то не моя парафія".

  Прем`єр наголосила - майбутній власник має бути компанією зі світовим ім`ям. Інакше - приватизація не відбудеться.

  Юлія Тимошенко, Прем`єр-міністр України: "Іде переговорний процес постійно з усіма великими світовими корпораціями, приватними.  І ще раз хочу сказати, що відбудуться приватизаційні процеси тільки в тому випадку, якщо ціна буде достойна і покупець буде зі світовим ім`ям. Ніяких інших варіантів уряд не допустить".

  Попередній матеріал
  Латвійські фермери таки домоглися свого
  Наступний матеріал
  Підприємці вимагаються від КМДА скасувати низку резонансних рішень
  Теги:
  Loading...