5.ua

Український "Енергоатом" відкрив представництво у Брюсселі

  Український атомний гігант НАЕК "Енергоатом" відкрило власне представництво у Брюсселі – неофіційній столиці Європейського союзу.

  Про це 5 листопада передає прес-служба "Енергоатому".

  Під час прес-конференції, присвяченій відкриттю представництва, президент компанії Юрій Недашковський відзначив, що основними завданнями брюссельського офісу є тісна взаємодія з представниками Європейської комісії та Європейського енергетичного співтовариства для адаптації українських норм і правил до європейських стандартів; більш тісна співпраця з європейськими інституціями, у тому числі – ЄБРР і Євратомом; розширення кола партнерів для спільних проектів в Україні та Європі. Крім того, представництво має презентувати можливості та перспективні напрямки розвитку української атомної галузі для європейських інвесторів.

  На відкритті представництва були присутні близько 60 представників державних та комерційних структур країн ЄС.

  Недашковський підкреслив, що "Енергоатом" сьогодні "реалізує багато спільних проектів з європейськими інституціями, нещодавно отримав кредит ЄБРР та Євратому на суму 600 млн євро для підвищення безпеки і модернізації атомних енергоблоків".

  У свою чергу, голова представництва "Енергоатома" в Брюсселі Андрій Тюрін відзначив, що однією з головних задач нового офісу буде координація співпраці з європейською промисловістю та міжнародними організаціями у ядерній галузі.

  "Енергоатом" бажає прийняти найвищі стандарти врядування у відповідності до європейських та міжнародних норм. Однією із найважливіших цілей буде наслідування державної політики та нормативно-правових актів ЄС у сфері енергетики та кліматичних змін", ‒ додав Недашковський.

  Попередній матеріал
  МВС звітує про розслідування 120 фактів підкупу виборців
  Наступний матеріал
  Рятувальники Миколаєва масово здали кров для поранених бійців АТО
  Теги:
  Loading...