Експерти: українська економіка деградує

  Українська економіка деградує, - констатують експерти. Адже на дві третини належить до третього технологічного устрою - металургії та машинобудування. Тоді як розвинені економіки на 90 відсотків – до п`ятого – це електроніка, та шостого – нанотехнології.
  Саме ці галузі і пропонують розвивати науковці. А серед негайних заходів для подолання кризи називають бездефіцитний бюджет, боротьбу з негативним торгівельним балансом - без обмежень імпорту, а також адресну соціальну політику - в якості антиінфляційного заходу.

  Юрій Рубан, директор Інституту стратегічних досліджень: "Бездефіцитний бюджет це перше що нам доведеться на це йти. Друге, реалістична програма подолання негативного сальдо зовнішньої торгівлі. Реалістична - мова йде не про такі спірні дуже з точки зору права й наших  зобов`язань заходи як підвищення ввізного мита".

  Валерій Новицький, заступник директора Інституту світової економіки та Міжнародних відносин: "75%  інвестицій йдуть в економіку третього укладу. Це означає, що будь-які Уряди України спокійно сприймають те, що економіка держави розвивається згідно з логікою деградації. З кожним роком економіка все більше і більше перетворюється на технологічний додаток до економіки інших країн".
  Попередній матеріал
  Тіньовий уряд пропонує 20 антикризових законопроектів
  Наступний матеріал
  У Києві з`явилася сучасна зала для фехтування
  Теги:
  Loading...