Експерти прогнозують відтермінування надання другого траншу МВФ

  Міжнародний валютний фонд вітає збільшення акцизів, яке учора затвердила Верховна Рада. За словами представників МВФ наразі тривають консультації з українським Урядом щодо подальших антикризових кроків.

  Однак вже сьогодні вітчизняні експерти та законодавці прогнозують, що Фонд може відтермінувати надання другого траншу через те, що депутати не ухвалили весь пакет антикризових законопроектів.

  Нагадаємо, Верховна Рада не підтримала ідею збалансування фінпланів "Нафтогазу" та Аграрного фонду, а також переведення платників єдиного податку на загальну систему пенсійного забезпечення.

  Ірина Акімова, міністр економіки тіньового Уряду: "Нельзя принимать такие изменения в пенсионное обеспечение - бизнес уйдет в тень. Тем более тем они мотивируют что перекроют дефици бюджета ПФ - но за оценками дефицит будет около 18 миллиардов и от повышения оплат единоналожников ничего не перекроется".

  Володимир Бондаренко, член комітету ВР з питань бюджету: "Та зараз через льоготні умови половина бізнесу транформувалася в платників єдиного податку. Вони не те що номально вони майже на 80% платять по 6 гривень до пенсійного фонду - і ще й хочуть нормальну пенсію".

  Попередній матеріал
  Податкова звітує про перевиконання плану
  Наступний матеріал
  Дешевшає оренда офісів у Києві
  Теги:
  Loading...