Блокада ОРДЛО
Блокада ОРДЛО фото із соцмереж

Директори підприємств: блокування залізниці – це удар у спину промисловцям

  За словами директора "ММК імені Ілліча" український бюджет недоотримає майже 1,5 млрд грн через блокування залізничних шляхів у напрямку ОРДЛО

  Через блокування залізниці на Донбасі найбільший металургійний комбінат України "ММК імені Ілліча" вже знизив виробництво на 10%, можлива його зупинка – український бюджет недоотримає майже 1,5 млрд грн. Про це написав директор підприємства Юрій Зінченко на своїй сторінці у Facebook.

  "Прочитав пост Муси Магомедова (чільник АКХЗ – 5.UA) про сумні результати блокади залізниці так званими "активістами". Хочу підтвердити те, що сказав директор АКХЗ – без тепла і роботи залишаться не тільки жителі Авдіївки. Удар у спину відчули й ми. На "ММК імені Ілліча" виробництво вже знижено на 10%, намагаємося розтягнути запаси сировини. І це лише початок. Ми продовжуємо падати. Дивно, що виною тому не бойові дії, а амбіції українських політиків", – написав директор підприємства.

  За словами Зінченка, у 2016 році комбінат перерахував понад 1,3 млрд грн податків до українського бюджету. Водночас результатами блокування залізниці стане зупинка "ММК імені Ілліча", ненадходження грошей до бюджету, масове безробіття.

  "Я хочу повідомити блокувальникам залізниці, що минулого року наш комбінат перерахував понад 1,3 млрд грн податків до українського бюджету. А тепер про можливі результати вашої діяльності: зниження виробництва і наступна зупинка "ММК імені Ілліча", ненадходження грошей до бюджету, безробіття – все це буде на вашій совісті. І так, я теж хочу передати "привіт" від 18 тис. співробітників комбінату Ілліча та їх сімей, які можуть залишитися без засобів до існування ", – зазначив він.

  Нагадаємо, 26 січня почалася блокада залізничних шляхів, ініціаторами якої стали люди, що називають себе ветеранами АТО. За фактом блокування дороги в Луганській області прокуратура відкрила кримінальне провадження.

  Попередній матеріал
  Польський міністр: заяви Трампа про Крим – "чіткий сигнал" Путіну
  Наступний матеріал
  "Папа для України": Ватикан надасть грошову допомогу мешканцям Авдіївки
  Теги: