Фото Павел Дуров

Дуров: повідомлення про звільнення з "ВКонтакте" – першоквітневий жарт

  Генральний директор соціальної мережі "ВКонтакте" Павло Дуров заявив, що його повідомлення про звільнення було лише першоквітневим жартом.

  "Вітаю з минулим святом всіх, хто вирішив, що я дійсно добровільно піду у відставку", - написав Дуров на своїй сторінці у соцмережі.

  Дуров

  Нагадаємо, 1 квітня Дуров заявив, що знімає із себе повноваження генерального директора "ВКонтакте".

  "В результаті подій, що пішли за зміною акціонерного складу "ВКонтакте" в квітні 2013 року, свобода дій генерального директора в управлінні компанією значно скоротилася. Стає все складніше відстоювати ті принципи, які колись були закладені в основу нашої соціальної мережі", - написав він на своїй сторінці.

  У грудні минулого року Дуров продав 11,99 % акцій "ВКонтакте" голові компанії "Мегафон" Івану Тавріну. Згодом цей пакет акцій викупила Mail.ru Group, збільшивши свій пакет у соцмережі до 51,99%.

  Другим співвласником "ВКонтакте" є фонд Іллі Щербовіча United Capital Partners (UCP), йому належить 48% частки в соцмережі. У фонду з Дуровим був давній конфлікт.

  У UCP заявляли, що Дуров використовує ресурси "ВКонтакте" для розвитку особистих проектів, зокрема мобільного мессенджера Telegram, який належить компанії Digital Fortress. У березні фонд Щербовіча заявив про передачу спірних справ за соцмережі юридичним компаніям, які почнуть відстоювати його права в російській та міжнародних юрисдикціях.

  Попередній матеріал
  Українську армію будуть переозброювати
  Наступний матеріал
  Будинок профспілок штурмували 108 озброєних бійців “Альфи”
  Теги:
  Loading...