5.ua

Донецький аеропорт через рік відкриється для лоу-кост компаній

  Міжнародний аеропорт "Донецьк" імені С. Прокоф`єва через рік відкриється для бюджетних авіакомпаній лоу-кост.

  Про в Донецьку на брифінгу після відвідин Донецького залізничного вокзалу заявив міністр інфраструктури України Максим Бурбак, повідомляє УНІАН.

  Міністр зазначив, що зараз стоять порожніми великі площі нового аеропорту в Донецьку, побудованого в рамках підготовки та проведення Євро - 2012. І тому потрібно вирішувати проблему завантаження аеропорту.

  "Для того, щоб збільшити пасажиропотік, я запевнив керівництво аеропорту в тому, що, підписавши договір про ВАП ( Вільний авіа простір) з Євросоюзом, ми все-таки відкриємо ринок України для лоу-кост компаній", - сказав Бурбак.

  Він переконаний, що "це позитивно відобразиться на зростанні пасажиропотоку в Донецькому аеропорту".

  Говорячи про терміни входження цієї авіакомпанії в Донецьк, міністр зазначив, що "для наших авіаційних компаній - це до початку літніх польотів в 2015 році, тобто, через рік; тому що зараз ми підписуємо (договір про ВАП ) і через рік це буде".

  Лоу-кост авіакомпанії — авіакомпанії, які надають послуги повітряних перевезень пасажирів за цінами відносно нижчими ніж традиційні авіалінії. Батьківщина концепції лоу-кост — США, а саме компанія Southwest Airlines, звідки вона поширилася в Європі на початку 1990-х і надалі в багатьох країнах світу.

  Попередній матеріал
  46 кримських суддів попросили про переведення на материкову України
  Наступний матеріал
  Обама підписав закон про надання допомоги Україні і застосування санкцій проти Росії