Фото dt.ua

До України будуть транспортувати азербайджанський газ

  Заступник головного інженера ПАТ  "" Олег Михалевич повідомив, що Україна дужке уважно вивчає питання про можливу участь у реалізації проекту будівництва газопроводу TANAP.


  Про це повідомляє прес-служба "Укртрансгазу".

  "З урахуванням того, що потужність газопроводу TANAP може бути збільшена вдвічі, Україна зацікавлена у використанні можливостей цього газопроводу для транспортування газу на свою територію", - йдеться у повідомленні.

  Також зазначається, що Україна бере участь в опрацюванні питання реалізації проекту Адріатичного газового коридору, який ініціюється Хорватією та підтримується Угорщиною і Європейською Комісією.

  За словами Михалевича, об’єктом газопостачання має стати LNG-термінал, який Хорватія планує побудувати на о. Крк eАдріатичному морі.

  Як зазначається, створення газового коридору дозволить з’єднати газотранспортні системи Хорватії, Угорщини та України і збільшити частку природного газу, що надходить в Україну з інших джерел.

  "При цьому комплекс українських підземних сховищ газу, розташованих біля західних кордонів України, дозволить створити резерви природного газу як для учасників майбутнього коридору, так і для інших країн Західної та Центральної Європи", - повідомляє прес-служба "Укртрансгазу".
  Попередній матеріал
  У Славутичі депутат-євромайданівець демонстративно повернув міському голові свої нагороди
  Наступний матеріал
  Кабмін спрощує порядок перепланування житлових приміщень
  Теги:
  Loading...