фото minfin.com.ua

Депутати пропонують націоналізувати "Брокбізнесбанк"

  Народні депутати пропонують Верховній Раді націоналізувати проблемний "Брокбізнесбанк", в який раніше було введено тимчасову адміністрацію.

  Про це йдеться в проекті Постанови про невідкладні заходи щодо забезпечення розвитку банківської системи України №4400, зареєстрованому на сайті парламенту 11 березня, повідомляє УНІАН.

  "Кабінету міністрів України і уповноваженим органам державної влади терміново розробити і вжити невідкладних заходів щодо неприпустимості необгрунтованого розміщення коштів банками і забезпечити передачу акцій Публічного акціонерного товариства "Брокбізнесбанк" у державну власність", -йдеться в документі.

  Ініціаторами проекту Постанови стали народні депутати Руслан Лук‘янчук (фракція ВО ”Батьківщина”), Ярослав Дубневич (партія "УДАР") і Олексій Кайда (ВО ”Свобода”).

  Депутати пропонують, щоб Національний банк України в найкоротші терміни розглянув питання про рефінансування «Брокбізнесбанку» в 2014 році, а Генеральна прокуратура перевірила і ухвалила відповідні рішення щодо операцій з акціями "Брокбізнесбанку" в 2013 році, щодо розміщення коштів, виділених "Брокбізнесбанку" Нацбанком у 2013-2014 роках.

  "Брокбізнесбанк" став інструментом для здійснення ряду фінансових злочинів, а вкладники і клієнти банку - жертвами. Очевидно, що слід негайно вживати заходи для збереження діяльності банку, забезпечення його платоспроможності і підтримки ліквідності", - йдеться в пояснювальній записці до проекту Постанови.

  У пояснювальній записці наголошується, що реалізація цих пропозицій забезпечить стабільну роботу банківської системи України і створить умови для недопущення втрати громадянами і юридичними особами їх вкладів.

  Попередній матеріал
  Баррозу: треба зупинити загарбання Криму Росією
  Наступний матеріал
  Грузія заборонила гастролі театру Безрукова за підтримку окупації Криму
  Теги:
  Loading...