5.ua

Чільниця НБУ не змогла купити валюту в банку - обіцяла розібратись

  НБУ штрафуватиме банки, які не реалізують валюту населенню. Таку заяву зробила голова Національного банку Валерія Гонтарева під час круглого столу у Києві.


  Щоб не бути голослівною, вона вирішила разом з журналістами перевірити, як виконується це розпорядження. Втім, у першій же фінансовій установі їй заявили, що купити 200 доларів вона не зможе, оскільки валюти – немає. Голова НБУ пообіцяла розібратися з цим питанням, як і з рештою порушень на фінансовому ринку.

  Також Валерія Гонтарева заявила про тиск на неї через різкі дії. Вона пояснила: "Прессинг, который мы сегодня имеем со всех сторон, а вы понимаете, почему мы его имеем – наверное потому, что мы наступили на хвост банкам, которые занимаются незаконными отмывками денег, олигархическим кланам, которые больше не могут получать в национальном банке ресурсы"

  Зараз їй почали погрожувати й фізично. За словами голови НБУ, зранку на її будинок скоїли напад. "Сьогодні о 5 ранку мій будинок, в якому я живу вже 15 років, атакували 15 осіб, атакували з трьома великими лотками яєць і пакетами з фарбою", – поскаржилась Валерія Гонтарева.

  Попередній матеріал
  В Росії заборонли нічні мітинги
  Наступний матеріал
  У Донецьку - обстріляний вокзал і пожежа неподалік аеропорту
  Теги:
  Loading...