Червоненко: На інвесторів ЄВРО-2012 тиснуть

  Іноземній компанії, яка має побудувати стадіон у Києві до Євро-2012 нав`язують українського генерального підрядника. Про тиск на інвестора повідомив голова Національного агентства з питань проведення Євро - 2012 Євген Червоненко.
  На прес-конференції у Києві він зауважив, що на останньому засіданні ради з питань підготовки до Євро-2012 на переможця конкурсу та міністерство з питань молоді та спорту чинили сильний тиск. Євген Червоненко закликав чиновників та комерційні структури, які беруть участь у розбудові інфраструктури до европейської першості,  об`єднати зусилля  заради спільної мети і не лобіювати особисті інтереси.

  Євген Червоненко: "Моя задача - что ситуация с "Троицким", что с аэропортами, что ситуация вокруг "Олимпийского" - найти консенсус всех интересов..... Поставим во главу один интерес - вот зубами, позком, как угодно - но дойти до этого дня - финала Евро-2012. Потому что другого шанса у страны не будет. А дойдём мы, если мы сломаем вот эту систему - каждого шарикова и швондера делать предложение профессору Преображенскому".
  Попередній матеріал
  Авіакомпанії США запроваджують додаткову плату за багаж
  Наступний матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС:ВАЖЛИВО"
  Теги:
  Loading...