Фото zn.ua

Частину активів Тарути заарештували на Кіпрі після позову російського банку ВТБ - ЗМІ

  На Кіпрі арештовано частину активів голови Донецької ОДА Сергія Тарути. Приводом для цього став позов російського банку ВТБ.


  Про це з посиланням на власні джерела повідомляє Коммерсантъ.

  Ще в 2011 році пан Тарута разом з російським бізнесменом Олександром Катуніним виступили поручителями на $ 30 млн в рамках договору про кредитування одного з сибірських підприємств. Оскільки кредит не був повернутий, юристи ВТБ спочатку подали на поручителів в російський суд, а потім і в кіпрський. В результаті під арештом опинилися футбольний клуб "Металург" і офшор, на якому була частина акцій "Індустріального союзу Донбасу"

  Своє рішення окружний суд Нікосії виніс 20 травня, задовольнивши клопотання ВТБ. Судовим наказом було заборонено "відчуження, передача, дарування, застава і будь-яке інше обтяження активів, рухомого або нерухомого майна, що належать Сергію Таруті безпосередньо чи опосередковано". У список заарештованих, за інформацією джерела, потрапили вісім структур, пов'язаних з нинішнім головою ОДА Донецької області.

  Керівник прес-служби Донецької обласної держадміністрації Ілля Суздалев заявив, що йому нічого не відомо про рішення як Міщанського суду Москви, так і кіпрської судової інстанції. За його словами, позови, мабуть, пов'язані виключно з особистим бізнесом губернатора, а тому ніяких коментарів бути не може.

  Тим часом у ВТБ задоволені рішенням кіпрського суду. "Банк прийме всі заходи для стягнення заборгованості з Сергія Тарути та Олександра Катуніна, які є особистими поручителями по кредиту ТОВ"Єнісейський фанерний комбінат". Ми будемо домагатися повернення боргу всіма доступними методами відповідно до законодавства", - зазначили в кредитній організації.
  Попередній матеріал
  США помітили активність російської армії на кордоні з Україною
  Наступний матеріал
  На Луганщині відбито кілька спроб терористів прорвати державний кордон