Врожай зернових
Врожай зернових Олександр Криворучко / Facebook

Нестача локомотивів призведе до зриву збору врожаю – аграрії

  Дві профільні асоціації зерновиків публічно заявили про проблеми з перевезенням зерна

  До кінця літа залізниця на півдні України зіткнеться з піковими навантаженнями, що завадить їй вивезти рекордний цьогорічний урожай зерна. Про таке заявили транспортні експерти й зерновики, повідомляє "5 канал".

  Тривогу вже забили аграрії. Дві профільні асоціації зерновиків публічно заявили про проблеми з перевезенням зерна. "Причини традиційні: брак локомотивів і корупція", – повідомляється в сюжеті.

  Представник української зернової асоціації Сергій Іващенко пояснив: "Не вистачає локомотивної тяги, тобто нічим тягати ці вагони з елеватора в порт. Це найбільша проблема, яка зараз є, яка, швидше за все, спричинить проблеми для всіх аграріїв".

  При цьому, за словами транспортного експерта В'ячеслава Коновалова, "Укрзалізниця" не поспішає кардинальним чином вирішувати питання логістики, зокрема питання низької пропускної здатності на в'їздах у порти.

  "Все, що було зроблено за останній рік, – це чиста косметика. А щоб вирішити ось так, принципово, проблему пропускної здатності на в'їздах у порти – такого немає", – заявив Коновалов.

  Експерти переконані, зняти напругу, щоб уникнути кризи, все ще можливо. Для цього необхідне усвідомлення масштабу проблеми залізницею і готовність до створення оперативного штабу, сказано в матеріалі.

  Попередній матеріал
  За отруєння Скрипалів: Трамп підписав другий пакет санкцій проти Росії
  Наступний матеріал
  "Не встигнуть висохнути чорнила на останньому документі про підвищення тарифів, як з'являється новий" – Голубов щодо прайсу УЗ
  Теги:
  Loading...