5.ua

Бойко: закупівлі газу в Росії різко скоротяться (оновлено) [відео]

  Віце-прем'єр Юрій Бойко не підтверджує інформацію Олександра Єфремова про намір Росії судитися з Україною через недобір газу. Про це він сказав у коментарі "Дзеркалу тижня". Раніше у парламенті лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов поділився чутками про позов Москви у Стокгольмський арбітраж за недобір Києвом блакитного палива. Начебто, сума позову становить 10 мільярдів доларів.

  Тим часом, в уряді продовжують наполягати - Україна знизить до мінімуму обсяги закупівель газу у Росії. Про це заявив віце-прем’єр Юрій Бойко. Як наголосив урядовець – минулого місяця використовували запаси блакитного палива із власних сховищ, а надалі – купуватимуть у "Газпрому" лише невеликі об'єми газу.

  Юрій Бойко, віце-прем’єр-міністр України: «Якщо буде формальний підхід з боку наших російських колег – то такий же само формальний підхід буде і з нашого боку. Сьогодні ми використовуємо ці обсяги, в жовтні ми, практично, для комунальної сфери ми використали обсяги, які знаходяться в наших сховищах – і ми не плануємо брати в «Газпромі» великих обсягів газу. Вони будуть невеликі».

  Попередній матеріал
  У Сімферополі під дощем помітингували до 300 комуністів [відео]
  Наступний матеріал
  КВУ: хтось витрачає шалені гроші на реєстрацію маси «технічних» кандидатів [відео]
  Теги:
  Loading...