Більшість української м'ясної продукції не відповідає євростандартам

  Стандартам Європейського Союзу у сфері ветеринарії відповідає лише невелика частка українських м'ясопереробних підприємств, тому розраховувати на отримання дозволу експортувати свою продукцію на європейський ринок можуть лише деякі з них.


  Про це заявили в Асоціації свинарів України (АСУ), пише УНІАН.

  "Насправді відсоток українських свинарських і м'ясопереробних підприємств, які відповідають вимогам ЄС дуже маленький", - сказали в асоціації.

  Також в АСУ повідомили, що місія європейських ветеринарів на тваринницькі підприємства України очікується наприкінці жовтня, однак дати візиту можуть змінюватися залежно від політичної ситуації у країні. У першу чергу ветеринари ЄС перевірять м'ясопереробні підприємства, які вже отримали сертифікат ISO (підтверджують якість системи менеджменту в компанії).

  "Що стосується виробників свинини, то перевіряються лише ті, які зазначені м'ясопереробними, як сировинна база", - зазначили в асоціації.

  Підприємства, які будуть проінспектовані європейськими ветеринарами, але не отримають їх схвалення, зможуть виправити всі недоліки і після цього повторно пройти перевірку, додали в АСУ.
  Попередній матеріал
  Меркель: вирішальний крок до ескалації в Україні має зробити Росія
  Наступний матеріал
  У столиці влаштували "аукціон підкупу"