Фото freesmi.by

Білорусь і Україна скасували обмеження у взаємній торгівлі

  Білорусь у Україна відмовилися від усіх торгових обмежень відносно один одного.


  Про це у четвер заявив директор департаменту зовнішньоекономічної діяльності МЗС Білорусії Ігор Назарук, передає "Интерфакс".

  "Білорусьне застосовує ліцензування до імпорту пива, кондитерських виробів та іншої продукції. Україна не застосовує спецмита, які коливаються в межах від 50 до 60 відсотків", - повідомив білоруський чиновник, зазначивши, що нововведення набули чинності з 19 серпня.

  Назарук зазначив, що метою введення білоруською стороною ліцензування українського імпорту було наведення порядку на ринку, однак зараз ціноутворення переходить у нормальне русло.

  Нагадаємо, у червні влада Білорусі ввела обов'язкове разове ліцензування імпорту макаронних, кондитерських виробів та сировини з країн поза Митного союзу. Це призвело до повної зупинки поставок в республіку українських кондитерських виробів.

  У відповідь Україна ввела спеціальне мито на білоруське молоко, вершки, йогурти, кефіри, вершкове масло, а також на кондитерські вироби з цукру, борошняні солодощі та шоколад в розмірі 55,29% від митної вартості продукції. При цьому для білоруського солодового пива мито склало 60,05% від митної вартості.
  Попередній матеріал
  Конвой: прикордонники та митники почали оформлення російської "гуманітарки"
  Наступний матеріал
  У Росії у туриста вилучили 70 кг французького паштету
  Теги:
  Loading...