5.ua

Банківські установи ще чотирьох міст та одного району Донечини почали виплату серпневих пенсій

  Станом на 20 серпня кошти для здійснення пенсійних виплат цього місяця перераховано на рахунки банківських установ міст Донецьк, 


  Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

  Крім того, повідомляється, що загалом фінансування та виплата пенсій відбувається у 28 районах та містах Донеччини. Водночас не здійснюється перерахунок коштів до міст Сніжне, Горлівка, Єнакієве, Жданівка, Кіровське, Макіївка, Торез, Харцизьк, Шахтарськ і Шахтарський район, Ясинувата та Ясинуватськийрайон.

  У Луганській області наразі виплата пенсій фінансується у 13 районах та містах. Разом з тим, з більшістю управлінь Пенсійного фонду України та відділеннями АТ "Ощадбанк" в Луганській області телефонний та електронний зв’язок відсутній. Тому перерахувати кошти для здійснення пенсійних виплат іншим районам і містам Луганщини сьогодні неможливо.

  "В цілому по країні вже профінансовано майже 16 млрд. грн. пенсій цього місяця. Зокрема, поштовим відділенням забезпечено здійснення пенсійних виплат громадянам включно до 22 серпня, банківським установам – включно по 21 серпня", - підкреслили у Мінсоцполітики.
  Попередній матеріал
  Кернес скасував святкування Дня міста у Харкові через військові дії
  Наступний матеріал
  Поранений комбат "Донбасу" розповів про подробиці бою у Іловайську та впевнений у перемозі
  Loading...