Азаров: З МВФ узгоджений дефіцит бюджету у 6% ВВП

  Економічна ситуація поліпшується, курс національної валюти - стабілізується, інфляція - знижується. Міжнародний валютний фонд відзначив успіхи України у подоланні кризи. Своєю чергою вітчизняна влада розраховує поновити співпрацю з МВФ вже у травні. Про це заявив Прем`єр-Міністр - за результатами переговорів із технічною місією Фонду.

  За словами Миколи Азарова, уряду вдалося узгодити з МВФ дефіцит бюджету України на поточний рік на рівні 6%. Нині він удвічі більший - понад 12% від ВВП. Принаймні про це раніше заявила перший заступник глави Адміністрації президента Ірина Акімова. 

  Кабмін розраховує отримати від МВФ 5 мільярдів доларів - як 4-й транш кредитної програми "Стенд-бай".

  Технічна місія Фонду вчора закінчила в Україні свою роботу, яка тривала з 23-го березня.

  Микола Азаров, прем`єр-міністр України: "Мы договорились, что в пределах ориентировочно 6% допускается, с точки зрения миссии Международного валютного Фонда, дефицит бюджета. И мы также договорились, что это наше внутреннее дело, - Украины и украинского правительства - каким образоим обеспечить соответствующий дефицит бюджета. Сумма транша тоже не обсуждалась конкретно. Для меня сейчас не принципиальна эта сумма, для нас принципиально сотрудничество с Международным валютным фондом".

  Попередній матеріал
  Розлідування справи про отруєння Ющенка призупинили
  Наступний матеріал
  Українця, який загинув під час теракту у Москві, поховали в Севастополі
  Теги: