5.ua

Азаров прокоментував заяву Міллера про виникнення затримки з оплатою за газ

  Останнім часом з оплатою за газ, що купується в Росії, виникли деякі складнощі, проте всі проблемні питання повинні вирішити господарюючі суб`єкти: «Нафтогаз України» і «Газпром», вважає прем`єр-міністр України Микола Азаров. 

  «Те, що Міллер говорить, це питання перш за все треба адресувати «Нафтогазу», тому що «Нафтогаз» здійснює розрахунки з «Газпромом», а не уряд. Наголошуємо: уряд тримає ці питання на контролі, але це, перш за все, питання двох господарюючих суб`єктів. Тому вони повинні розбиратися», - сказав Азаров.

  При цьому він зазначив, що причини для затримок оплати є. «Якісь можуть бути причини, я про них говорив. Я ж не кажу, що у нас все безхмарно... Проблеми є. Але вони не є якимось критичними», - сказав Азаров.

  Український уряд тримає на контролі  питання розрахунків із Росією за газ. Але це проблема «Нафтогазу» та «Газпрому». Про таке заявив прем’єр Микола Азаров. З його слів певні проблеми є, але вони не критичні. Зазначимо, російський монополіст стурбований, бо Україна й досі не заплатила за серпневі поставки газу. А це - 882 мільйони доларів. Перерахувати їх Київ мав до 1 жовтня, але коштів і досі немає,  бідкається голова правління «Газпрому» Олексій Міллер. «Нафтогаз» пообіцяв прокоментувати ці закиди після 12-ої години дня.

  Попередній матеріал
  Сьогодні у Стамбулі відкриють новий залізничний тунель під Босфором
  Наступний матеріал
  Глазьєв: Асоціацію Україна-ЄС підписано не буде [відео]