5.ua

Азаров: держбюджет України залежить від взаєморозуміння з Росією [відео]

  За словами прем’єра, готувати проект бюджету на 2014-й рік уряд розпочне уже завтра. На засіданні урядовці планують опрацювати частину основних економічних питань, у тому числі підготовку кошторису. Розглянути проект бюджету Кабмін збирається 27-го листопада.

  Микола Азаров, прем’єр-міністр України: «Сейчас для нас задача № 1 – восстановить темпы и объемы роста нашего товарооборота с Российской федерацией, устранить те ограничения и препятствия, которые есть. И это у нас задача не столько этого года, поскольку остался один месяц, сколько следующего. И не случайно формирование бюджета, основных цифр развития экономики на следующий, 14-й год будет зависеть от того, насколько мы найдем взаимопонимание с РФ сейчас».

  Раніше віце-прем'єр Сергій Арбузов заявляв, що дердбюджет-2014 залежатиме від  підписання Україною угоди про асоціацію з Євросоюзом і до саміту у Вільнюсі головного фінансового документа країни чекати не варто. Як відомо, 6-го вересня Рада повернула проект державного бюджету на 2014 рік на доопрацювання у Кабінет міністрів.

  Попередній матеріал
  ПР відхилила опозиційний закон про лікування в’язнів [відео]
  Наступний матеріал
  Забудовне протистояння закінчилось смертю киянина
  Теги:
  Loading...