5.ua

Антимонопольний комітет України втрутився в ситуацію на тютюнову ринку

  Антимонопольний комітет України (АМКУ) рекомендував 4 основним виробникам тютюнових виробів утриматись від дій або бездіяльності, які можуть обмежити доступ на ринок тютюнових виробів іншим суб’єктам господарювання. Про це прес-служба відомства повідомила 22 квітня.

  Антимонопольний комітет України також заявив про численні звернення у відомство від суб’єктів господарювання роздрібної торгівлі щодо погіршення стану конкуренції на ринку оптової торгівлі тютюновими виробами.

  "Комітет з метою запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції та розвитку конкуренції на ринку надав обов’язкові для розгляду рекомендації 4 основним виробникам тютюнових виробів, а саме: ПрАТ "Філіп Морріс Україна" ; ПАТ "Джей Ті Інтернешнл Україна"; ПрАТ "Імперіал Тобакко Продакшн Україна"; ПрАТ "А/Т тютюнова компанія "В.А.Т.-Прилуки"  - стосовно утримання від дій або бездіяльності, які можуть обмежити доступ на ринок тютюнових виробів інших суб’єктів господарювання, які мають відповідні ліцензії на оптову та роздрібну торгівлю тютюновими виробами", - повідомили в АМКУ.

  Рекомендації також надані найбільшому оптовому реалізатору тютюнових виробів – ТОВ "Торговельна компанія "Мегаполіс-Україна" стосовно вжиття заходів щодо встановлення таких умов постачання тютюнових виробів в роздрібну торгівлю, які існували б за умов значної конкуренції на ринку оптової торгівлі тютюновими виробами, зокрема в частині встановлення розміру торговельної надбавки.

  Про результати розгляду цих рекомендацій вказані суб’єкти господарювання повинні повідомити Антимонопольний комітет України у п’ятнадцятиденний строк з дня їх отримання.

  Попередній матеріал
  Дніпропетровщина вже відсіялась зерновими та зараз сіє овочі
  Наступний матеріал
  Депутата Рибака у Слов'янску катували, а потім ще живого втопили
  Теги:
  Loading...