АМКУ пропонує знизити оптові ціни на гречку в Україні

  Антимонопольний комітет України рекомендував 48 виробникам знизити оптово-відпускні ціни на гречану крупу.

  "Комітет з метою запобігання порушень законодавства про захист економічної конкуренції на ринку 29 грудня 2014 року надав обов'язкові для розгляду рекомендації 48 виробникам крупи гречаної про вжиття заходів щодо встановлення оптово-відпускних цін на крупу гречану на рівні, який існував би в умовах значної конкуренції на ринках", - йдеться у повідомленні прес-служби АМКУ.

  Посилаючись на дані Мінекономрозвитку і торгівлі, в Антимонопольному комітеті повідомили, що станом на 19 грудня середні роздрібні ціни на гречану крупу зросли порівняно із 28 листопада на 53,6% - до 17,12 грн/кг.

  Найбільше зростання роздрібних цін на цей продукт спостерігалося у Вінницькій (73,6%), Закарпатській (67,77%), Полтавській (67,6%), Херсонській (79,9%) та Чернігівській (66%) областях. Оптово-відпускні ціни на гречану крупу, за даними консалтингових агентств, які наводить АМКУ, від 21 листопада по 19 грудня зросли у два рази.

  Як повідомили у прес-службі АМКУ, про результати розгляду рекомендацій комітету виробники повинні повідомити у десятиденний термін від дня їх отримання.

  Попередній матеріал
  Російський військовий літак порушив повітряний простір Естонії
  Наступний матеріал
  Президент обіцяє негайно ввести воєнний стан у разі наступу ворога

  У Росії за місяць гречка подорожчала майже на 50%

  Мережа петербурзьких гіпермаркетів ввела обмеження на продаж гречки

  Полтавського мера активісти закидали гречкою

  АМКУ оштрафував 8 підприємств за підвищення цін на гречку