фото ukraina.ru

Акціонери ЮКОСа заблокували платежі французьких компаній, призначені для Росії

  Акціонери ЮКОСа добилися у Франції арешту деяких активів французьких компаній Arianespace і Eutelsat.

  На думку фахівців з міжнародного арбітражу, таким чином були заблоковані платежі російським компаніям за поставку товарів або послуг, повідомляє Meduza. Про арешт активів стало відомо з рішення Паризького апеляційного суду.

  У рішенні суду також сказано про спроби акціонерів компанії ЮКОС заарештувати певні активи Air France. За даними агенції РБК, мова може йти про гроші, які компанія платить "Аерофлоту" за польоти над Сибіром.

  У повідомленні зазначається, що Arianespace займається виведенням супутників на орбіту Землі. Компанія використовує ракети "Союз", які виробляються в Росії державним підприємством. У квітня 2014 року "Роскосмос" домовився з Arianespace про поставку семи ракет на 400 мільйонів доларів.

  Eutelsat – оператор супутникового зв'язку. Російське державне підприємство "Космическая связь" надає компанії послуги з моніторингу його супутників. Крім того, "Космическая связь" володіє невеликою часткою акцій Eutelsat.

  Представники Arianespace, Eutelsat та "Роскосмос" не відповіли на журналістські запити про суть та можливі наслідки рішення паризького суду.

  У липні 2014 Третейський суд в Гаазі присудив акціонерам ЮКОСа компенсацію в 50 мільярдів доларів. Після цього акціонери подали в ряді держав в суди, щоб домогтися арешту російських активів. Арештів російського майна вдалося домогтися у Франції, Бельгії та Австрії. А днями паризький суд також відмовився зняти арешт з російського майна у Франції.

  Попередній матеріал
  Під Маріуполем чути вибухи – сапери ЗСУ розміновують околиці
  Наступний матеріал
  Сьогодні в Росії відбулась хода з іконою Сталіна та відкрився "сталінський центр"