Антимонопольний комітет України (АМКУ)
Антимонопольний комітет України (АМКУ) http://hyser.com.ua

АКМУ має перевірити зміни до збірника тарифів на вантажні перевезення "УЗ" – Мінфін

  Поки українські металургійні підприємства виступають проти таких змін і кажуть про загрозу зростання корупції в галузі

  Антимонопольний комітет має перевірити проект наказу Мінінфраструктури "Про внесення змін до Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом в межах України та пов'язані з ними послуги". Про це заявили у Мінфіні.

  "З урахуванням звернення представників металургійної галузі щодо невідповідності даного проекту наказу законодавству у сфері захисту економічної конкуренції, Мінфін наголосив на необхідності перевірки даного проекту Антимонопольним комітетом України в частині оцінки можливих негативних наслідків реалізації запропонованих заходів", – пояснюють у відомстві на запит нардепа Дмитра Шпенова.

  Наразі у Міністерстві фінансів уже розглянули відповідний проект наказу Мінінфаструктури та відправили головному розробнику зауваження і пропозиції.

  Як відомо, українські металургійні підприємства виступають проти ініційованих Мінінфраструктури змін до Збірника тарифів на перевезення вантажів залізницею в межах країни. Зокрема, вони занепокоєні, що нововведення призведе до здорожчання вантажоперевезень та зростання корупції у галузі.

  Довідка: 10 липня був опублікований проект наказу міністерства, яким, зокрема, передбачає включення до найменувань видів перевезень, робіт і послуг, які виконуються залізничним транспортом за вільними (договірними) тарифами, плати за використання власного вагона ПАТ "Укрзалізниця", наданого для перевезення вантажу в межах України.

  Попередній матеріал
  Президент призначив стипендії дітям загиблих журналістів
  Наступний матеріал
  РФ використала лист Януковича для прикриття агресії в Криму – Сергєєв
  Теги:
  Loading...

  На сьогодні від проблем з рухомим складом "Укрзалізниці" страждають великі виробники – Кравцов

  Т. в. о. керівника "Укрзалізниці" розповів, чи подорожчають квитки

  "Укрзалізниця" на невизначений термін відклала запуск потяга Львів–Краків