5.ua

Аграрний фонд реалізує 150 тис.тонн цукру на внутрішньому ринку

  Аграрний фонд України з метою стабілізації ціни цукру на внутрішньому ринку до серпня п.р. реалізує 150 тис. тонн цукру. Про це 13 травня заявив Міністр аграрної політики та продовольства Ігор Швайка під час спільного брифінгу з головою Держсільгоспінспекції.


  "Загальний обсяг, який у нас є, – це 150 тисяч тонн цукру. Це те, що необхідно випустити на ринок, щоб стабілізувати ціну", – сказав Ігор Швайка, зазначивши, що рішення про продаж цукру із державних запасів було ухвалено Урядом ще минулого тижня.

  За словами міністра, планується, що в травні Аграрний фонд продасть 30-35 тис. тонн цукру, у червні – 40-45 тис. тонн. Разом з тим урядовець уточнив, що виручені від реалізації цукру гроші Аграрний фонд витратить всередині країни - направить на закупівлю сухого молока та вершкового масла на внутрішньому ринку.

  "Наше завдання простежити, як такий необхідний елемент впливає на ринок, і контролювати його щомісяця. Ми маємо утримувати ту ціну, яка на виході щосезонно. Принцип взаємодії такий: ми сьогодні реалізовуємо цукор за тією ціною, яка визначена рішенням Уряду, а виручені кошти направляємо на закупівлю продуктів переробки молока", - сказав керівник відомства.

  Міністр також зазначив, що завдяки інтервенціям Аграрного фонду на ринку молока вдасться підтримати закупівельні ціни на молочну сировину в умовах заборони на експорт молочної продукції ряду українських виробників до Росії.
  Попередній матеріал
  Росія просить світ врятувати Україну від гуманітарної катастрофи, нею ж і спровоковану
  Наступний матеріал
  "Газпром" хоче від України $1,66 млрд за червневий газ