аеропорт "бориспіль"
dpsu.gov.ua

Аеропорт "Бориспіль" оголосив тендер на розміщення кафе

  Вартість контракту перевищує 42 млн гривень

  Міжнародний аеропорт "Бориспіль" проводить конкурс на право оренди нерухомого державного майна. Процедура вперше здійснюється через Фонд державного майна України, повідомляє газета "Відомості приватизації"

  Зазначається, що в оренду на 10 років здається приміщення закладу громадського харчування з облаштуванням кафе-бару загальною площею 315 квадратних метрів на третьому поверсі пасажирського термінала "D". Вартість орендної плати на місяць становить понад 350 тис. гривень. Конкурс буде проведено 2 березня, причому термін приймання документів – за 3 робочі дні до дати проведення конкурсу.

  Процедура проводиться з використанням відкритості пропонування розміру орендної плати за принципом аукціону, на якому визначається переможець згідно з умовами та зобов’язаннями учасника.

  Основні умови конкурсу:

  • Найбільший запропонований розмір орендної плати порівняно зі стартовим.
  • Ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням.
  • Дотримання нормативних вимог щодо експлуатації об’єкта.
  • Компенсація переможцем конкурсу протягом 15 днів з моменту підписання договору оренди витрат за виконану незалежну оцінку об’єкта оренди платнику оцінки.
  • Своєчасна сплата визначеного завдатку державного бюджету України та балансоутримувачу у співвідношенні, визначеному законодавством.

  Детальні умови наведені в тексті публікації.

  Зазначається, що проведення тендерної процедури стосовно здачі в оренду приміщення аеропорту "Бориспіль" принесе до бюджету державного підприємства понад 42 млн гривень орендної плати. Тендерні процедури відбуваються в рамках реформування Мінінфраструктури, метою яких є розвиток нових та покращення вже існуючих напрямків авіасполучення. Прихід на український ринок нових авіакомпаній сприятиме підвищенню якості послуг та пониженні цін на авіаперевезення. "До кінця року, окрім Ryanair, на український ринок можуть зайти ще дві бюджетні авіакомпанії", – заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі "5 каналу". Генеральний директор аеропорту Павло Рябікін підкреслив, що в "Борисполі" готові прийняти будь-яку кількість авіакомпаній відповідно до інфраструктурних можливостей аеропорту.

  З власних джерел стало відомо, що у зазначеному тендері братиме участь компанія WOG. Цей факт підтвердили у прес-службі компанії, наголосивши, що "дійсно компанія подала заявку, що всі процедури дотримано, зокрема внесли заставу більше 2 млн гривень згідно конкурсних вимог". В компанії запевняють, що "готові відкривати WOG CAFE у Борисполі вже завтра, з огляду на досвід роботи у інфраструктурних об’єктах". У прес-службі також зазначили, що компанія стратегічно зацікавлена у розміщенні WOG CAFЕ у транспортних хабах, в т.ч. в аеропорту «Бориспіль» з точки зору диверсифікація бізнесу.

  Нагадаємо, в 2016 році року WOG вже відкрив кафе в аеропорту "Київ" (Жуляни), а також має 16 кафе в потягах Інтерсіті.

  Попередній матеріал
  ВР спростила ввезення імпортних авто в Україну
  Наступний матеріал
  Терористи обстріляли безпілотник ОБСЄ, який помітив гаубиці на окупованій території
  Теги: