7-й щорічний інвестиційний форум відбувся у Києві [відео]

  Україна має шанс потрапити до 20-ти найбільш розвинених країн. Про це йшлося на 7-му щорічному інвестиційному форумі у Києві. Там обговорювали оптимальні шляхи досягнення цієї мети.
  Міжнародні експерти зазначили, що економічні реформи в Україні - на початковій стадії. Для досягнення євроінтеграційних прагнень держави фахівці, зокрема, зі Світового банку, окреслили низку етапів, які має пройти Україна. Це, насамперед, енергетична і пенсійна реформи, досягнення стабільного повернення ПДВ, вдосконалення антикорупційного законодавста. Своє чергою прем`єр Микола Азаров заначив, що в країні вже спостерігається економічне зростання, втім, прогрес гальмують великі державні борги.  

  Микола Азаров, прем`єр-міністр України: "Ось графік. Це поверненя держборгу попередниками. А це нинішній пік повернення боргів - цифра у 80 млрд".

  Олександр Квасневський, президент Польщі (1995-2005): "Я великий оптиміст щодо України. Після 5 років політнестабільности, стабільність таки прийшла. І це дає можливість пришвидшення на шляху інвсетицій та шляху до ЄС. Ми маємо шанс побачити Україну, як сильного партнера".

  Петро Порошенко, голова Ради НБУ: "Кожен з виступаючих окреслив 5 етапів реформ, необхідних для України. Всі зазначили, що серед пріоритетних реформ - прийняття антикорупційного законодавства".

  Попередній матеріал
  Число жертв стихії у Японії сягнуло 11,5 тисяч осіб
  Наступний матеріал
  Вчора в ГПУ допитали Медведчука
  Теги: