5.ua

5113 земельних ділянок отримали у користування учасники АТО на цей час

  Учасникам АТО в різних областях України вже виділено у користування  5 113 земельних ділянок.


  Про це повідомляє прес-служба Державного агентства земельних ресурсів.

  "В Україні зареєстровано 12,061 тисяч заяв учасників АТО на отримання земельних ділянок. Щодо них прийнято 5,113 тисяч рішень про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою. Більше половини заяв учасників АТО на виділення земельних ділянок станом на 24 листопада знаходяться на розгляді, оскільки цей процес вдалося активізувати лише з жовтня", - йдеться у повідомленні.

  Як зазначається, 3,202 тисяч рішень, тобто понад 62% від їх загальної кількості, було прийнято лише протягом останніх півтора місяця - починаючи з середини жовтня.

  Загалом, з початку жовтня щотижня приймалося близько півсотні позитивних рішень про виділення земельних ділянок учасникам АТО.

  Так, наприклад, за минулий тиждень в Україні було прийнято 493 рішення про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення учасникам АТО 770 земельних ділянок.

  "На сьогодні клопотання захисників Вітчизни та членів родин загиблих воїнів спеціалісти органів земельних ресурсів розглядають у першочерговому порядку. За увесь період проведення заходів із надання земельних ділянок учасникам АТО традиційно першою залишається Львівська область - 936 рішень (936 ділянок площею 132,05 гектара)", - повідомляє прес-служба.

  Крім того, серед лідерів Вінницька область - 706 рішень, Волинська область - 490 рішень, Чернігівська область - 469 рішень, Київська область - 363 рішення, Миколаївська область - 338 рішень, Житомирська область - 307 рішень, Закарпатська область - 293 рішення, Тернопільська область - 219 рішень.
  Надання у власність земельних ділянок здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу, за умови, що учасник бойових дій не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки та надав у відповідний територіальний орган Держземагентства заяву та документ, що посвідчує його участь в антитерористичній операції.

  Як повідомлялося, з червня 2014 року за підтримки уряду України розпочалося впровадження ініціативи Держземагентства щодо забезпечення земельними ділянками учасників АТО. Ділянки надаються у довгострокове та постійне користування.
  Попередній матеріал
  В американському Фергюсоні спалахнули заворушення після відмови судити полісмена, що застрелив підлітка
  Наступний матеріал
  Лідери кримських татар поїхали до Туреччини