як готуються до Різдва
5.ua

В очікуванні свята: як готуються до Різдва у світі

У християн західного обряду – Святвечір. Не лише у Ватикані сьогодні  будуть вертепи, молитви і побажання добра. Світ в очікуванні Різдва.

Відзначати головне релігійне свято року готуються по всьому світу. Мешканка невеличкого чеського містечка Бенешов-над-Плоучницею місяцями міркує над композицією. До свят пенсіонерка Наташа Гарванова хоче перетворити будинок та подвір'я на різдвяну казку - придбала дві тисячі гірлянд, сніговиків, Оленів, Санта Клаусів та білих ведмедів. Щоб відчути святкову атмосферу, до неї щороку приїжджають сотні туристів.

Добряче підготувався до Різдва і мешканець польського міста Грифінє Станіслав Міллер. Його оселю підсвічують 40 тисяч світлодіодних лампочок. Автор різдвяного сяйва каже, що така ілюмінація досить дешева. Разом усі гірлянди споживають трохи більше 1 кіловата за годину. Щоб встановити усі різдвяні вогні, знадобилося більше місяця.

А у Південній Кореї сотні волонтерів перевдягнулися Санта Клаусами. Вони роздали подарунки дітям із бідних сімей. Акцію розпочали з масових танців на площі Сеула. Чарівники традиційно збираються тут напередодні Різдва вже майже 10 років.

Спортсмени також долучаються до новорічних привітань. Гонщики команди Формули-1 Ferrari змінили шоломи на новорічні ковпаки, а в руки замість керма взяли музичні інструменти. Почувши як невпевнено співають та грають перегонці, навряд чи повіриш, що ці сором’язливі хлопці насправді безстрашні спортсмени, що ганяють на швидкостях за 300 кілометрів за годину.

 

Попередній матеріал
Депутати голосуватимуть за держбюджет сьогодні після 23 години
Наступний матеріал
Президент припинив діяльність низки військово-цивільних адміністрацій на Донбасі