Inupathy
Inupathy Daily Mail

Що відчуває твій улюбленець: японський стартап створив "розумний" одяг для собак

Читайте по-русски
Inupathy змінює свій колір відповідно до поточного емоційного стану чотирилапого

Японська компанія Langualess створила пристрій, здатний транслювати "відчуття собаки та її загальний настрій" за допомогою різнокольорових світлодіодів.

Роботу "розумного" жилета розробники продемонстрували на виставці CES-2020, передає "ЛІГА.нет" із посиланням на Mail Online.

Пристрій Inupathy схожий на невеличкий жилет. Він зчитує дані про серцебиття собаки й аналізує їх. Після чого загоряється LED-екран, який змінює свій колір відповідно до поточного емоційного стану улюбленця.

Наприклад, синій колір свідчить про розслаблення тварини, червоний – про її збудження. Коли пес сфокусований і концентрується на чомусь – екран стає білим. Загальну радість чотирилапого дисплей показує всіма кольорами веселки.

Inupathy
/
Inupathy
Inupathy
/
Inupathy
Inupathy
/
Inupathy
Inupathy
/
Inupathy

Користувачеві не обов'язково увесь час роздивлятися надітий на собаку жилет. Гаджет може підключатися до смартфону і за допомогою спеціального додатка відстежувати зміни в настрої песика. Також у програмі є розділ ігор, які підбираються відповідно до емоційного стану тварини.

Як повідомляв 5.UA, ізраїльські дослідники розробили спеціальний жилет, через який людина може передавати собакам сигнали з допомогою дотикової технології.

Попередній матеріал
Український посол відповів на критику колеги з Ізраїлю щодо вшанування Бандери
Наступний матеріал
Розслідування вбивства журналіста Веремія: суд над "тітушком" Бялаєм знову перенесли – причина
Loading...