Inupathy

Що відчуває твій улюбленець: японський стартап створив "розумний" одяг для собак

Daily Mail

Inupathy змінює свій колір відповідно до поточного емоційного стану чотирилапого

Японська компанія Langualess створила пристрій, здатний транслювати "відчуття собаки та її загальний настрій" за допомогою різнокольорових світлодіодів.

Роботу "розумного" жилета розробники продемонстрували на виставці CES-2020, передає "ЛІГА.нет" із посиланням на Mail Online.

Пристрій Inupathy схожий на невеличкий жилет. Він зчитує дані про серцебиття собаки й аналізує їх. Після чого загоряється LED-екран, який змінює свій колір відповідно до поточного емоційного стану улюбленця.

Наприклад, синій колір свідчить про розслаблення тварини, червоний – про її збудження. Коли пес сфокусований і концентрується на чомусь – екран стає білим. Загальну радість чотирилапого дисплей показує всіма кольорами веселки.

Користувачеві не обов'язково увесь час роздивлятися надітий на собаку жилет. Гаджет може підключатися до смартфону і за допомогою спеціального додатка відстежувати зміни в настрої песика. Також у програмі є розділ ігор, які підбираються відповідно до емоційного стану тварини.

Як повідомляв 5.UA, ізраїльські дослідники розробили спеціальний жилет, через який людина може передавати собакам сигнали з допомогою дотикової технології.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ