Facebook / Maksym Savanevsky

Рупор Кремля "призначив" посла України в Канаді керувати футбольною збірною

Російські "журналісти" сплутали дипломата і футболіста – але нітрохи не здивувались та не стали перевіряти інформацію до публікації

Один із найодіозніших рупорів російської пропаганди – телеканал Міноборони РФ "Звєзда" – сьогодні шокував свою аудиторію новиною про те, що новим керівником вітчизняної збірної став "посол України в Канаді Андрій Шевченко". На таке непересічне кадрове рішення, виявлене "Звєздою", звернув увагу засновник сайту Watcher Максим Саваневський.

На сторінці самого дипломата у Facebook уже з'явилась низка привітань і жартів із приводу нового призначення. Друзі вітають його із "новим амплуа". Колектив "5 каналу" приєднується до привітань і бажає колишньому співробітнику успіхів на ще одній – цього разу спортивній – ниві!

На даний момент стаття на сайті "Звєзди" уже виправлена – і команду таки очолив "колишній форвард збірної України Андрій Шевченко".

Нагадаємо, це не перший "прокол" російської "Звєзди". Минулого року французькі журналісти піймали одіозний телеканал на брехні про "сексуальні домагання" Тимошенко до Яценюка". При цьому "Звєзда" розмістила фейк з посиланням на Radio France Internationale, але там все спростували і обурились.

Попередній матеріал
Ніццу масово залишають туристи – представник української спільноти у Франції
Наступний матеріал
ГПУ відкрила кримінальне провадження проти Ляшка

Андрій Шевченко став головним тренером збірної України з футболу

Андрій Шевченко: Ми зараз – величезний постачальник безпеки для континенту