5 канал

Послуга для дорослих: В Ісландії відкрили перше пивне SPA

Температура рідини у ванній – 40 градусів

В Ісландії відкрили перше пивне SPA. Тут відвідувачам пропонують скупатися у ванні, де пиво – основний інгредієнт. Послуга – лише для дорослих.

 

Головний косметолог цього ісландського SPA-салону готує для відвідувачів незвичну процедуру – ванну з пива. Таку послугу тут пропонують вперше. І не лише в цьому закладі, але й в цілій Ісландії.

Софія Сіґурдасдоттір каже: "У пивних ваннах ми використовуєм свіжу воду, з наших гір, молоде пиво, варені дріжджі та хміль. Дріжджі і молоде пиво – дуже багатий інгредієнт, вони мають високий вміст вітаміну B, надзвичайно корисного для шкіри і волосся. А хміль має високий рівень антиоксидантів".

Температура рідини у ванній – 40 градусів. Тож намагатися хильнути хмільного – марно, кажуть працівники салону: увесь алкоголь випарувався. Але скуштувати бокал пива тут усе одно можна, навіть не вилізаючи з ванни. Поруч зі SPA розташована найдавніша у Ісландії діюча мікроброварня. Її сорти пива і пропонують відвідувачам.

Відвідувач SPA Торштайн Раґнарсон зізнається: "Це дуже новий досвід для мене. Я ніколи не думав про пиво, як про рідину, у якій можна купатися. Сприймав його лише як напій. А тоді почув про переваги такої купелі, і вирішив спробувати".

ФОТО: В Ісландії відкрили перше пивне SPA

У SPA може одночасно працювати сім таких ванн. Після процедури відвідувачам пропонують відпочити щонайменше 25 хвилин, а краще кілька годин, і лише тоді йти в душ. Так пиво, дріжджі і хміль сильніше наситять шкіру і волосся поживними речовинами.

Розташоване пивне SPA за 400 кілометрів від Рейк’явіка. Пивна купіль для однієї людини коштує близько 65 доларів, для двох – 123 долари. Прихильники традиційної купелі теж не обділені. Для них пропонують гарячі ванни на свіжому повітрі, із розкішним краєвидом гір.

Нонна Стефанова, "5 канал"

Попередній матеріал
Негода у світі: Польщу накрив потужний шторм, а в Португалії не вщухають лісові пожежі
Наступний матеріал
У Полтаві в реабілітаційному центрі незаконно утримували американця та ще 20 осіб

"Чим зайнятися в Ужгороді": На Закарпатті запрацювало сенсорне табло для мандрівників

Туристичні тренди 2017: рейтинг нових найпопулярніших маршрутів морського відпочинку для українців

86 дітей з прифронтової зони вирушили на відпочинок до Хорватії – Жебрівський