Лев за диваном

Кицька, вона і в Орегоні кицька: американка виявила вдома лева, що спав за диваном – фото, відео

Дикий кугуар мирно сопів одразу за канапою, і навіть після того, як жінка його розбудила – не захотів йти

Мешканка міста Ашленд у штаті Орегон, Лорен Тейлор, коли повернулася додому, виявила несподіваного гостя – сховавшись за диваном, в її будинку мирно спав гірський лев. Розповіддю про це, підкріпленою світлинами та відео, жінка поділилася на сторінці у Facebook. І вона привернула увагу сотень тисяч користувачів соцмережі.

Лорен припускає, що дика кішка потрапила до будинку через незачинені двері чорного входу, після того, як вгамувала спрагу зі ставка на задньому дворі.

"Двері були відчинені, в кімнаті були величезні рослини та сходи зі справжніх гілок дерева, тому лев, ймовірно, навіть не розумів, що заходить у закрите приміщення", – розмірковує жінка.

Увійшовши до будинку, тварину налякав криком сусід Тейлор, який побачив тварину. Це спонукало гірського лева сховатися за диваном – там він і заснув на кілька годин.

Так от, знайшовши незваного гостя, американка хотіла шумом розбудити величезного котяру, але потім "ласкаво подивилася йому в очі та почала спілкувався з ним, кліпаючи по-котячому, щоб заспокоїти його".

"Я з подивом зрозуміла, що це спрацювало. Я із любов'ю дивилася на лева, а потім сильно моргнула, після чого кішка знову заснула. Вочевидь він почував себе в безпеці, тож не мав ніякого бажання йти геть", – написала жінка.

Коли кицька знову прокинулася, Тейлор вдруге "встановила зв'язок за допомогою ласкавого погляду і спілкувалася, використовуючи кліпання". Зрештою Лорен вирішила, що вже час "змусити лева піти, не турбуючи при цьому його так сильно, щоб він запанікував".

Лев за диваном

Для цього вона використала барабан.

"Він прокинувся і знав, що робити… пішов через відчинені двері, через двір, струмок і через порожнє поле позаду нашого будинку", – резюмувала жінка і уточнила, що взагалі-то "має великий досвід роботи з енергією і тваринами".

Усю ситуацію вона назвала "прекрасної зустріччю".

Дикі кошенята: троє новонароджених левенят вперше з'явилися на публіці в зоопарку у США – фото

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Брифінг СБУ щодо приховування Росією своїх військових втрат у гібридній війні в Україні та Сирії – відео
Наступний матеріал
Оголосили догану, залишили на посаді: яким було засідання комісії прокурорів щодо Холодницького

Новий дім: безпритульних цуценят із ЧАЕС відвезли до США

США закликають Росію припинити окупацію Криму – оприлюднено декларацію

"Хазяйка принесла в клініку присипляти": особливий котик-сфінкс шукає нову родину

На сферу безпеки України: Конгрес США має намір виділити $250 мільйонів

Волкер: США відкинули ідею "референдуму" на Донбасі

Порошенко і заступник держсекретаря США обговорили протидію "Північному потоку-2"