В ООН потролили російську пропаганду – відео

Представники Албанії та США в ООН прозоро натякнули, що їм важко слухати про "бойових комарів" і "біолабораторії" в Україні

Відомо, що 28 жовтня росія скликала чергове засідання Ради безпеки ООН, де звинуватила Україну в підготовці до застосування біологічної зброї. Про це повідомляє "Дивогляд".

Так, російський дипломат Васілій Небензя звернувся до колег і сказав, що США має дрон, який вміє переносити "заражених небезпечним вірусом комарів". Він заявив, що цією технологією скористаються в Україні. Ось відео:

Представники деяких країн вже не витримують і намагаються з'ясувати, скільки держава-агресор ще розповсюджуватиме абсурдні міфи про війну в Україні. Зокрема, ці пропагандистські тези вирішив прокоментувати представник Албанії в Раді безпеки ООН Феріт Ходжа.

За його словами, він вже заплутався щодо того, скільки росія скликала засідань щодо "біолабораторій" та "бойових комарів" в Україні. Також він поцікавився, як комахи зможуть відрізнити росіян від українців.

"Раді безпеки більше немає чим займатися? Ми протягом тривалого часу слухаємо заяви росії, але вкотре сьогодні було підтверджено, що не існує жодних доказів і підкріплень цим заявам рф. Ми не можемо підігравати цій пропаганді лише тому, що росія вважає за краще виступати, впиваючись своїми промовами, і спотворює реальність. На наш погляд, немає жодного порушення з боку України чи США. Ми сьогодні знову вислухали численні звинувачення, зокрема про різні патогени та комарів. Цікаво, а як ці комари відрізняли б росіян від українців?", – заявив Ходжа.

Окрім цього, свою думку висловила представниця США в ООН і пані посол Лінда Томас-Грінфілд.

"росія попереджає, що біологічні патогени будуть розносити кажани, птахи і комарі. рф відомо, що в багатьох лабораторіях вивчають мігруючі види, для того, щоб виявляти патогени – це звичайна практика. Тільки ось кажани та птахи не дотримуються суверенних кордонів, так само як і росія", – заявила вона.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на росії ритуальники викидають на смітник труни, в яких везуть окупантів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше