Facebook

Представники народності рохінджа вимагають у Facebook $150 млн – у чому причина

Shutterstock

Представники М'янми подали позов до суду проти компанії

У Великій Британії та США представники народності рохінджа подали позов до суду проти популярної компанії Facebook та вимагають у неї компенсацію у понад $150 млн. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.
 
У заяві йдеться, що компанія Facebook поширює пропаганду насильства проти переслідуваної у М'янмі етнічної меншини, а також мову ворожнечі проти представників цієї народності.
 
В якості компенсації "постраждалі" вимагають у компанії виплатити їм $150 млн, обумовлюючи це "поширенням роками ненависної та небезпечної дезінформації".
 
Американські адвокати, які займаються цією справою, впевнені, що Facebook "бажає продати життя народності рохінджа заради кращого проникнення на ринок у невеликій країні Південно-Східної Азії (М'янмі)".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у США чоловік викрав $1 млн, а потім відсудив у постраждалих у 12 разів більше.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтесяна наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ