Геймер

Британець, який грав у російську відеогру, розмістив секретні військові дані, щоб довести, що має рацію в суперечці – подробиці

Shutterstock

Тепер геймер може потрапити у в'язницю на термін до 14 років

На офіційному форумі російської відеогри War Thunder один з геймерів у ході суперечки поділився справжніми секретними документами про британський танк Challenger 2. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням EuroGamer.

Відомо, що гравець під псевдонімом Pyrophoric сперечався щодо невідповідності характеристик Challenger 2 реальній моделі. В якості аргументу він скористався сторінками зі справжнього керівництва британської армії з експлуатації бойової техніки.

На кожній зі сторінок була позначка "Таємно", що викликало підозри в адміністраторів форуму. Згодом представники російської гри War Thunder звернулися до Міноборони Великої Британії з цього приводу.

У підсумку британці підтвердили, що мова йде про справжню та засекречену документацію. У користувача Pyrophoric у профілі написано, що він працює британським військовим і входить до групи випробувань бронетехніки. Таким чином, він може потрапити у в'язницю на термін до 14 років відповідно до Закону про державну таємницю.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у США голі порноактори влаштували погоню зі стріляниною після зйомок порно у церковній школі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ