Кокаїн на узбережжі Східного Суссексу

У Великій Британії посеред пляжу знайшли майже тонну наркотиків – фото

National Crime Agency / Facebook

Вартість знахідки становить приблизно 80 млн фунтів стерлінгів

На узбережжі Східного Сассексу (Велика Британія) звичайні перехожі знайшли майже тонну кокаїну. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на National Crime Agency.

Фахівці повідомили, що дві партії наркотичних засобів розфасували у водонепроникні пакети, які прикріпили до рятувальних жилетів. Можливо, таким чином їх хотіли кудись доставити. Перехожі відразу викликали правоохоронців.

Згодом провели тести та зрозуміли, що на пляжі знайшли кокаїн. Загальна вага знахідки сягає близько 960 кг. Цікаво, що у Великій Британії така кількість кокаїну могла бути продана приблизно за 80 млн фунтів стерлінгів (близько 3,1 млрд грн).

На думку правоохоронців, цей кокаїн вироблено у Південній Америці, але офіційна версія щодо того, як він опинився на британському пляжі та куди направлявся, наразі відсутня.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що переможець Євробачення-2021 Давид Даміано, який потрапив на підозріле відео, зробив тест на наркотики.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ