Білизна

Victoria's Secret: як замовити якісну білизну на офіційному сайті й не хвилюватися про доставку

NP Shopping

Дозволити собі таку розкіш може будь-яка жінка

Вироби Victoria's Secret з'явилися на ринку понад 30 років тому і миттєво завоювали популярність. Перший магазин бренду Америка побачила в 1977 році. Це був єдиний бутик, який сконцентрував всю свою увагу на такому вузькому сегменті й досяг неймовірного успіху.

Прийнятна ціна і висока якість — головні переваги виробів цього бренду. Дозволити собі таку розкіш можуть як знаменитості, так і жінки із середнім достатком.

Знайти Victoria's Secret в Україні можна в невеликих бутиках. Але ви маєте розуміти, що там представлений дуже маленький асортимент, а "накрутка" ціни часто становить 200-300%. Всього цього можна уникнути, якщо купувати вироби з офіційного сайту. Замовлення і доставка з Victoria's Secret через npshopping.com допоможуть вам заощадити час і навіть гроші, якщо вдасться застати сезон знижок, що буває дуже часто.

Доставка білизни Victoria's Secret з Америки

Замовити якісну білизну Victoria's Secret на офіційному сайті і гарантовано отримати оригінальний товар дуже просто. У питанні доставки вам допоможе форвардинговий сервіс NP Shopping. Він дозволяє клієнтам замовляти товари в онлайн-магазинах, які не відправляють товари в Україну, при цьому час міжнародної доставки — від 8 робочих днів. 

Відстежити свою посилку і дізнатися, де вона знаходиться в певний момент часу, можна завдяки якісному трекінгу. Доставка в Україну відбувається  максимально якісно і швидко.

Як оформити замовлення білизни Victoria's Secret з офіційного сайту в США?

  1. Перш ніж замовляти білизну на офіційному сайті Victoria's Secret, вам необхідно створити обліковий запис на сайті сервісу NP Shopping. Для реєстрації вам потрібно: ввести своє ім'я, адресу електронної пошти, номер мобільного телефону і придумати пароль, або просто увійти через акаунт Google або Facebook. Ця нескладна процедура відкриє вам доступ до списку адрес складів партнерів Нової пошти Глобал в Америці.
  2. При оформленні замовлення на офіційному сайті Victoria's Secret ви повинні вказати адресу складу партнерів Нової пошти Глобал в США як адресу для доставки посилки.
  3. Повертаємося на сайт NP Shopping і додаємо посилку в своєму особистому кабінеті. Там ви повинні вказати трек-номер, який видасть офіційний сайт Victoria's Secret після відправлення  замовлення.
  4. Як тільки ваша посилка буде на складі партнерів Нової пошти Глобал, її відправлять в Україну. Відстежити шлях посилки можна в Особистому кабінеті на сайті сервісу NP Shopping. 
  5. Отримати посилку можна у відділенні, почтоматі або кур'єром Нової пошти.

Вартість доставки залежить від фактичної ваги посилки. На сайті форвардингового сервісу NP Shopping розміщений спеціальний калькулятор, який допоможе вам розрахувати цю суму. 

Все максимально швидко, просто і зручно!

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ