Анна Неплях

"Постраждав мій червоний пиріжок": "Міс Україна Всесвіт" потрапила у ДТП – фото

neplyah / Instagram

До всесвітнього конкурсу залишився всього місяць

Переможниця конкурсу краси "Міс Україна Всесвіт", колишня учасниця шоу "Холостяк" Анна Неплях у четвер, 4 листопада, потрапила у ДТП. Про це сама дівчина розповіла у своєму Instagram, передає "Дивогляд".

Неплях розповіла, що поспішала у справах і не розрахувала гальмівний шлях, тому врізалася у машину попереду. В результаті те авто прокотилося вперед і вдарило ще одну машину попереду.

Внаслідок аварії ніхто не постраждав, а от червоний Mercedes Анни потребує ремонту.

"Мій червоний пиріжок постраждав. Але це нічого, ми його полагодимо", - сказала дівчина, лагідно звертаючись до своєї машини.

Дівчина поділилася, що у неї досі трохи трусяться ноги і руки, але їй дуже допомогло, що і водії вдарених авто, і поліцейські були дуже люб’язними і всіляко її заспокоювали.

За словами "Міс Україна Всесвіт", це перше її серйозне ДТП, але вона сприймає це як знак, що пора сповільнитися.

"Я занадто поспішала жити і все встигати", - сказала Анна.

Нагадаємо, Анна Неплях здобула корону у фіналі конкурсу, який відбувся 15 жовтня. У грудні "Міс Україна Всесвіт" поїде до Ізраїлю на всесвітній конкурс краси Miss Universe-2021.

З ким вона змагалася за перемогу: "Міс Україна Всесвіт" 2021: фото фіналісток, які змагатимуться за звання найкрасивішої українки

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ