Кіно

"Золота малина": в США обрали найгірший фільм року – відео

Shutterstock

Одну з нагород отримав навіть колишній мер Нью-Йорка

У суботу, 24 квітня, в США провели 40-у церемонію нагородження премією "Золота малина", яку вручають найневдалішим фільмам. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Rotten Tomatoes.

Найгіршим фільмом року визнали документальну стрічку "Абсолютний доказ". Вона присвячена фальсифікаціям на виборах президенту США, які, за сюжетом, провернули прихильники Джо Байдена.

Найбільше "малин" вдалося зібрати картині "Мьюзік". Драма "відзначена" у наступних номінаціях – "найгірший режисер" (Сіа Ферлер), "найгірша актриса" (Кейт Хадсон) та "найгірша актриса другого плану" (Медді Зіглер).

У категорії "найгірший актор" переміг Майк Лінделл, який також грав у фільмі "Абсолютний доказ", а ось найневдалішим сценарієм "нагородили" картину "365 днів". Також була перемога у номінації найгіршого актору другого плану, котра дісталася колишньому меру Нью-Йорка Рудольфу Джуліані за фільм "Борат-2".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що серіал "Декстер" отримає продовження.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ