Мінімата

Джонні Депп вразив фанатів своїм виглядом у новій стрічці – фото

відкриті джерела

Фільм з'явиться у прокаті вже у листопаді

У листопаді 2020 року на екранах з'явиться драма "Мінамата", головну роль в якій зіграє голлівудський актор Джонні Депп. Стрічка відбулась на Берлінському кінофестивалі ще у лютому 2020 року. Також глядач може подивитися офіційний трейлер на YouTube, в якому Депп змінився до невпізнаваності. 

У стрічці голлівудський актор постав в образі фотографа-документаліста Юджина Сміта. Для ролі актор відпустив бороду та змінив зачіску. Новий імідж Деппа не пройшов повз увагу глядачів. 

"Джонні фактично створив фільм. Він все це побудував. Це його пристрасний проєкт", – розповів продюсер стрічки Ендою Левітас. 

Сюжет "Мінамати" розповідає про американського фотографа Юджина Сміта, який приїжджає до Японії у 1971 році з особливим завданням – зробити фоторепортаж для журналу "Life". На той час у країні зафіксували масове отруєння населення у районі затоки Мінамата. Це стає для журналістів поштовхом для привернення уваги людей до екологічних проблем. 

Раніше зірка "Гаррі Поттера" змінилася до невпізнаваності. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ