Мерая Кері

Мерая Кері розповіла, як її у 12 років хотіли продати у сексуальне рабство

Shutterstock

Це планувала зробити рідна сестра співачки

Американська співачка Мерая Кері розповіла шокуючу історію зі свого дитинства. Коли їй було 12 років, її мало не продали у сексуальне рабство. Про це повідомляє Entertainment Tonight.

"Коли мені було 12 років, моя сестра накачала мене валіумом, запропонувала мені кокаїн, завдала мені опіків третього ступеня і спробувала продати мене сутенеру", - розповіла 50-річна Кері.

За її словами, у неї завжди були напружені стосунки з сестрою Еллісон і братом Морганом. "Ми навіть добре  не знаємо один одного. Ми не росли разом. У них було своє життя, а коли я народилася, вони вже були зіпсованими людьми", - сказала артистка.

На запитання, чому вона зараз вирішила розповісти про свій травматичний досвід, Кері відповіла, що змалку для неї було важливо підтримати свою внутрішню дитину. Вона завжди втішала себе тією думкою, що рано чи пізно вона подорослішає і зможе втілити у життя всі свої мрії. Вона рада, що не стала такою, як ті люди, які оточували її в дитинстві. І зараз, коли вона згадує про своє минуле, це стає для неї справді стимулом і має терапевтичний ефект.

Співачка зазначила, що родичі завжди вважали, що у неї легке життя.

Життя старшої сестри Мераї Кері Еллісон справді не можна назвати легким. У серпні вона подала в суд на матір за сексуальне насильство над нею в дитинстві. Жінка розповіла, що коли їй було 10 років, мати змушувала її брати участь у сатанинських ритуалах, де з нею вступали в статевий зв'язок незнайомці. Еллісон також додала, що їй доводилося спостерігати, як гвалтують інших дітей.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ