Емінем

До будинку Емінема вдерся невідомий та погрожував реперу вбивством

instagram

Інцидент стався ще у квітні, однак розповісти про нього артист вирішив після судового засідання

До будинку репера Емінема пробрався зловмисник. Про це повідомляє Detroit Free Press.

Як виявилось, подія сталася ще у квітні, однак подробиці інциденту оприлюднили тільки напередодні судового засідання, під час якого офіцер поліції дав свідчення проти підозрюваного Метью Г'юза. 

Репер не прийшов на засідання. Раніше він розповів правоохоронцям, що прокинувся вночі, коли відчув поруч із собою сторонню людину. Спочатку він переплутав невідомого зі своїм племінником.  Однак потім Емінем поцікавився, що чоловік робить у його будинку. У відповідь репер почув, що злочинець збирається вбити артиста.

Зірка вмовила правопорушника піти, він провів його через телевізійну зону, ігрову кімнату та баскетбольний майданчик до виходу з будинку та передав охоронцям. За словами Емінема, Г'юз не мав при собі зброї. 

Коли поліціянти прибули на місце події, то виявили, що порушник зчинив бійку з охоронцем. При цьому той постійно повторював слово "друг". Як виявилось, Г'юз потрапив до будинку реперу, розбив вікно цеглиною. 

Наразі підозрюваний перебуває під вартою за звинуваченням у вторгненні до житла та заподіювання умисної шкоди майну. Адвокат запропонувала обслідувати Г'юза, однак той відмовився. Позаяк захист наголошує, що у Метью є наявні признаки психічних порушень. 

@bellapoarch

Як повідомляв раніше 5.UA, поліція розкрила справу вбивства працівниці Верховної Ради. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом! 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ