Сенаторка з РФ поцупила українську карикатуру задля бойкоту Charlie Hebdo

@gorod095 / Twitter

До малюнку Юрія Журавля сенаторка додала написи "Шарлі Ебдо - не люди: виродки!" і "Пекло вітає Шарлі Ебдо".

11 листопада член Ради федерації РФ Валентина Петренко на прес-конференції, присвяченій бойкоту сатиричного часопису Charlie Hebdo, продемонструвала карикатуру, на якій автори видання нібито палають у котлі. Як помітили блогери, насправді на ній зображені члени уряду Віктора Януковича, а сам малюнок був створений під час Євромайдану, пише TJournal.

Зауважимо, що автором продемонстрованої карикатури є український художник Юрій Журавель, який створив її у розпал Євромайдану, висміявши Віктора Януковича та його "сім'ю". 

У розмові із журналістами Петренко не стала заперечувати, що не є автором карикатури, а от написи "Шарлі Ебдо - не люди: виродки!" і "Пекло вітає Шарлі Ебдо" вона створила сама. "Сенс був у тексті, а таких малюнків, замальовок, пекла у нас багато. Те, що вони роблять - це великий гріх", - цитує видання сенаторку.

На запитання журналіста, чому Петренко під приводом боротьби за мир займається бойкотом карикатур, а не вирішенням проблем біженців із Сирії, сенатор відповіла, що в цьому (критиці карикатур) і полягає її робота.

Видання зазначає, що бойкот Charlie Hebdo і рух #ЯНеШарлі в РФ почалися після того, як тижневик опублікував дві карикатури про аварію літака в Єгипті з російськими пасажирами. Два малюнка з'явилися на останній сторінці видання, куди розміщують невдалі роботи або ті, що не пройшли відбір. 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ