Британець "підкорив" Ейфелеву вежу без страховки і дозволу влади (відео)

Кадр із відео

8 листопада британський відеоблогер, альпініст і майстер паркура Джеймс Кінгстон (James Kingston) опублікував на своєму YouTube-каналі відео, в якому вночі без страховки і дозволу влади заліз на Ейфелеву вежу в Парижі.

Про це пише TJournal.

На кадрах 5-хвилинного ролику видно, як Кінгстон разом з напарником вилазить на частини Ейфелевої вежі, закриті для звичайних відвідувачів.

За словами відеоблогера, спочатку вони планували купити квитки на другий рівень і піднятися вище, однак на оглядовому майданчику завжди було забагато людей - хто-небудь з них обов'язково повідомив би охороні.

Тому Кінгстон вирішив залізти на вежу вночі, почавши сходження прямо із землі. За словами екстремала, після перших 20 метрів, вздовж яких було розташовано найбільше камер відеоспостереження і вартових, підніматися було легко.

Разом з другом він без проблем дістався до найвищої яскраво освітленої платформи. Там Кінгстон натрапив на зачинені двері. Натиснувши на кнопку, розташовану поруч з ними, він почув жваві переговори по рації: мабуть, охоронці зрозуміли, що у вежі є сторонні.

Кінгстон з напарником спустилися трохи вниз і сховалися в невеликих отворах в каркасі. Після цього охорона ввімкнула світло на всіх поверхах вежі й почала ретельно обшукувати її. Обшук тривав протягом кількох годин, але чоловіків так і не знайшли.

Фото: tjournal.ru

Вже на світанку Кінгстон виліз з укриття, походив без страховки по кріпленнях вежі на висоті близько 300 метрів і запустив в повітря безпілотник, щоб зняти світанок. Через кілька годин їх із другом помітили туристи, що піднімалися на ліфті, тож екстремали мусили спуститися вниз і здатися охороні.

Кінгстона і його друга закували в наручники і допитували близько шести годин, після чого відпустили, не висунувши звинувачень, але заборонивши підніматися на вежу протягом трьох років.

Як повідомляв 5.ua, у мережі з'явилося відео, на якому австралієць підкорює хвилі океану на мотоциклі.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ