"#ЗдесьХорошо, здесь Путин бродит" – росіяни висміяли "патріотичну" акцію Russia Today

Фото tjournal.ru

"Патріотичний" хештег користувачі використовують для того, щоб критикувати владу, а не демонструвати щасливе життя в РФ.

Сьогодні, 26 жовтня скандально відома пропагандистська агенція Russia Today ("Росія сьогодні") запустила в соціальних мережах хештег #ЗдесьХорошо, передає TJournal. Російським користувачам пропонують публікувати із цим хештегом фото з РФ, на яких зображені красиві пейзажі чи замальовки з життя.

Акція триватиме до 4 листопада – у цей день Путін запровадив патріотичне свято під назвою "День народної єдності". За її підсумками організатори хочуть вибрати найбільш "щасливий" регіон РФ, а також опублікувати кращі фото.

Однак у повідомленні зазначено, що дуже багато користувачів мережі використовували тег не для демонстрації багатств країни, а для жартів і критики ситуації в Росії. З тегом #ЗдесьХорошо почали публікувати шокуючі заголовки російських ЗМІ і кадри з випусків новин на телебаченні, розбиті дороги і зруйновані будинки. За допомогою тега також критикували російський уряд і окремих депутатів.

Знайшлись і такі, хто дійсно використовував #ЗдесьХорошо так, як це задумали в МІА RussiaToday. Особливо в цьому плані відзначилися користувачі Instagram, які частіше за інших використовували акцію, щоб показати красу рідних місць.

Фото: Фото tjournal.ru

Нагадаємо, минулого тижня французькі журналісти піймали Russia Today на брехні про Яценюка і Тимошенко, а раніше у жовтні американська редакція RT заявила, що за Хілларі Клінтон стоять "ілюмінати" та євреї.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ