В Одесі пам'ятник Леніну переробили на Дарта Вейдера, що роздає інтернет

dumskaya.net

В Одесі вождя більшовиків Леніна замінили персонажем із культової кіноепопеї Джорджа Лукаса Дартом Вейдером (Енакін Скайуокер). Це перший на планеті Земля пам'ятник Владиці Ситха, Верховному головнокомандувачу Імперської армії.

Його встановили на території заводу "Пресмаш" на вулиці Стовбовій, 28, повідомляє "Думська"

Скульптуру Дарта Вейдера створив відомий одеський художник Олександр Мілов, автор гігантського робота в смт Южне на Одещині та композиції "Любов", яка цього року викликала фурор на американському фестивалі Burning Man.

На Дарта Вейдера скульптор перетворив заводський пам'ятник Володимиру Леніну, який підлягав демонтажу відповідно до законодавства про "декомунізацію". Монумент замінили на прохання трудових колективів підприємств, розташованих на "Пресмаші", а також мешканців прилеглих будинків і робочих гуртожитків. Семен Горбунов, завідувач складу готової продукції, так прокоментував встановлення нового пам'ятника: "Все тече, все змінюється, на місце старих героїв приходять нові, і так весь світ крутиться".

Заводський Ленін був зроблений із гіпсу і за десятиліття неабияк занепав. Скульптуру довелося зміцнити, покривши її особливим складом, формулу якого тримають в секреті. "Вейдерівські" деталі виготовили з титанового сплаву і приклеїли до "вождя" спеціальним клеєм, який використовується під час роботи у відкритому космосі. За чутками, матеріали надало американське космічне агентство НАСА.

Автор скульптури сподівається, що пам'ятник Темному Лорду буде включений до туристичних маршрутів Одеси. Згодом навколо нього облаштують зону відпочинку. Окрім того, статуя "роздає" бездротовий інтернет - відповідне обладнання вбудовано в голову Вейдера. Відкриття пам'ятника відбудеться завтра, об 11:00.

Як повідомляв 5.ua, у травні 2015 року в США та Європі у продажу з'явилися уггі Дарта Вейдера. 

Фото: dumskaya.net

Фото: фото Думская

ПРОКОМЕНТУЙТЕ